רישום "לייט" אירופאי ICP

היתרונות המיוחדים של ההרשמה המהירה הם:

 • הרשמו עכשיו, שלמו כשאתם מוכנים!
 • תהליך רישום מהיר שלוקח 3-5 ימי עבודה.
 • מחירים נמוכים מאוד.
 • תקף ברוב מדינות האיחוד האירופי.
 • תקף גם במדינות רבות מחוץ לאיחוד האירופי.
 • ללא מיסים שנתיים.
 • ללא צורך בסקירת היאכטה.
 • ללא שאלות לגבי מצב מיסי ערף מוסף של הסירה.
 • ללא צורך בתקן האירופי.
 • ללא הגבלות מרחק שיוט מהחוף.
 • תהליך רישום מקוון מהיר ופשוט.

ניתן לראות ברישום ICP של האיחוד האירופי כדרכון של כלי השיט שלכם. רישום זה מראה בבירור לביקורת הגבולות מי בעל כלי השיט ואת המפרט של כלי השיט.

במידה ותבחרו ברישום ICP לייט, כלי השיט שלכם יירשם באגודת ספורט המים ההולנדית, אשר מוסמכים על ידי הרשויות ההולנדיות, אך הוא לא יירשם ברישום קרקע.

רישום ICP לייט יונפק בהתאם להחלטה 13 של וועדת הכלכלה האירופית של האו"ם!

במידה ואתם צריכים רישום כלי שיט בשילוב עם אימות לאום ורישום בקדסטר ההולנדי, אנו ממליצים לשקול את הרישום ההולנדי הבינלאומי.

אין לכם אזרחות הולנדית? או כתובת בהולנד? אין בעיה! חברת Yacht Registration Holland ת. השירות כלול במחיר הרישום.

תוכלו להשתמש בכתובת של משרדי חברת Yacht Registration Holland ככתובת שלכם. השירות כלול במחיר ומספק לכם את הכתובת הנדרשת בהולנד ללא תנאים מוקדמים וללא אותיות קטנות.

הליך הבקשה

הליך הבקשה הוא לרוב מהיר ופשוט. הטיפול ברישום המקוצר של היאכטה שלכם אורך בדרך כלל שלושה עד חמישה ימי עבודה בתנאי שיש בידכם את כל המסמכים הנחוצים ביחד עם בקשת הרישום.

שלב 1:
שליחת בקשת רישום מקוצר דרך האתר שלנו.
שלב 2:
חתימה על ייפוי כוח והסכם הרישום ובו פירוט של כל התנאים.
שלב 3:
עם קבלת מסמך הרישום עבור יאכטת המפרשים או היאכטה המנועית שלכם ממשרד התשתיות והסביבה ההולנדי, נבדוק עבורכם שכל הפרטים נכונים. לאחר מכן נשלח לכם את המסמך באמצעות חברת שליחים (TNT).
שלב 4:
יש לחדש את המסמך הזה בכל שנתיים. זהו תנאי הנדרש מתוקף החוק. חברת Yacht Registration Holland תשמח לטפל עבורכם בחידוש הרישום. לא תצטרכו לנקוף אצבע. אנחנו נשלח לכם את טופס חידוש הרישום מספיק זמן מראש. עלות חידוש הרישום היא €175. לשנתיים.

מחיר הרישום המקוצר

מחיר רישום כלי השיט שלכם באמצעות חברת Yacht Registration Holland הוא הנמוך ביותר בשוק האירופי.

מחיר הרישום המקוצר הוא €350 בלבד. המחיר כולל את מסמכי הרישום, האגרות, המסים, דמי טיפול וניהול, רישום כתובת ומשלוח המסמך.
נשמח להגיש הצעת מחיר מפורטת ללא התחייבות מצידכם. מלאו את טופס הצעת המחיר בעמוד הבא. אנחנו ניצור איתכם קשר תוך 24 שעות.

שימו לב!

אנחונ יכולים לעזור לכם ברישום מקוצר באיחוד האירופי גם אם אין לכם דרכון אירופי.

אנחנו עושים זאת על-ידי הקמת חברה בערבון מוגבל (בע"מ) באנגליה עבורכם. החברה הופכת להיות הבעלים של היאכטה שלכם על הנייר. אתם תהיו בעלי המניות והמנהלים היחידיםשל החברה בערבון מוגבל. עלות הקמת החברה בערבון מוגבל היא €350 לשנה הראשונה ו-€250 לכל שנה נוספת.

מה חברת Yacht Registration Holland עושה עבורכם?

חברת Yacht Registration Holland מטפלת בתהליך הרישום העולמי בהולנד של כל כלי שיט תענוגות מתחילתו ועד סופו. אנחנו עובדים עם מומחים כגון רואי חשבון ונוטריונים מוסמכים. חברת Yacht Registration Holland בנתה במשך שנים רבות רשת שותפים עסקיים מהימנים כדי שנוכל לספק לכם את השירות היעיל והאמין ביותר.

ראו מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו