UK Part 1 הַרשָׁמָה

UK Part 1 הוא רישום היאכטות היוקרתי ביותר בעולם, בעל דירוג AA אצל כל סמכות ימית בעולם!

זהו גם רישום היאכטות הזול והמתאים ביותר לכלי שיט מסחריים!

תעודה זו תאפשר לכלי השיט שלכם לשוט תחת אזרחות בריטית, הידועה והמכובדת.

הרישום זמין לכלי שיט פרטיים ומסחריים באורך של עד 24 מטר ולעיתים גם מעבר.

בדרך כלל רישום זה זמין רק לאזרחי ותושבי בריטניה, או לאזרחי האיחוד האירופי בעלי כתובת בריטית רשמית ונציג זמין.

למרות זאת, על בסיס הקונספט שלנו, הרישום יהיה זמין לכל בעל כלי שיט מכל מדינה בעולם!

מוכן בשלושה ימי עבודה בלבד!

בנוסף, אנחנו מציעים תהליך "אולטרה מהיר", בעזרתו יירשם כלי השיט תוך 3 (!) ימי עבודה מרגע שהתיק השלם, כולל המסמכים הדרושים, מגיע לשלטונות הבריטים. שירות נוח זה מוצע בתשלום נוסף.

תהליך הרישום הרגיל לוקח כשלושה שבועות.

איך אנחנו מציעים לכם את השירות?

התהליך די פשוט וישיר. מכיוון שעל בעלי כלי השיט להחזיק בכתובת בריטית רשמית ונציג, אנחנו יוצרים עסק לא פעיל בבריטניה על שם בעלי כלי השיט, שיירשם בתור מחזיק המניות היחיד ומנכ"ל החברה. בשיטה זו, אתם לא נסמכים על אף אחד חוץ מעצמכם.

לחברה לא יהיו שום התחייבויות מס, ולא יהיה לה חשבון בנק.

Yacht Registration Holland תבצע את כל ההתחייבויות השנתיות עבור החברה, כך שבעל כלי השיט לא יאלץ לדאוג לשום דבר.

על מנת ליהנות משירות זה, על בעלי כלי השיט לשלם סכום שנתי קבוע שהוא הסכום היחיד הנדרש בשביל סוג זה של רישום. סכום זה מכסה את אחזקת החברה, הגשת מסמכים שנתית, הכתובות הרשמית והנציגות בבריטניה.

כאשר החברה תוקם יהיה על בעל כלי השיט לחתום על העברת בעלות של כלי השיט לבעלות החברה החדשה שלו, שאז תהפוך לבעלים הרשמיים של כלי השיט.

אנחנו נספק את טופס העברת הבעלות, אתם רק תצטרכו לחתום עליו! זה הכל!

בנוסף, על בעל כלי השיט לספק מסמכים המאמתים את הבעלות על כלי השיט בחמש שנים האחרונות. כלומר, להראות לרשויות הבריטיות מי היה בעל כלי השיט בחמש שנים האחרונות.
לכלי שיט חדשים, נדרוש גם את אישור היצרן.

אחד היתרונות הגדולים ביותר ברישום הבריטי היא האפשרות להשתמש בשירותיו של בוחן מוסמך מקומי על מנת להנפיק את תעודת טונאז' ומידות הדרושה.

בוחן זה צריך להיות מוסמך מטעם הרשויות הימיות הבריטיות. לשרותכם, אספנו רשימה של ארגונים מאושרים אשר יכולים לבצע את הבחינה בשבילכם. את רשימה זו תעזור לכם להימנע מזמני המתנה, למצוא מחירים זולים יותר ולזרז את התהליך כולו!

במקרה שכלי השיט שלכם ארוך יותר מ-24 מטרים, או שהוא ישמש כספינת תענוגות מסחרית, תהיה בידי אותו בוחן האפשרות לארגן לכם תעודת ITC68 המחוייבת בחוק.

בנוסף, בעלי כלי שיט ישמחו לשמוע שמסמכים אלו לא מחוייבים בחידוש כל מספר שנים. הם יהיו תקפים כל זמן שבעלי כלי השיט יחזיק ברישום זה – גם אם זה עשרים שנים!

לבסוף, בעלי כלי השיט יחתום על מסמך ייפוי כח לחברת Yacht Registration Holland כך שנוכל לנקוט בכל אמצעי הנחוץ על מנת להשלים את רישום כלי השיט על שמכם באופן היעיל ביותר!

בתור חברת רישום כלי שיט מקצועית, אנחנו מחזיקים במנהל חשבון ברשויות הבריטיות, אשר מכיר אותנו באופן אישי, כך שתהליך הרישום אמור להתנהל באופן מהיר וחלק.

לגבי המחירים:

הדבר פשוט מאוד – אנחנו גובים רק שלושה תשלומים.

  1. התשלום הראשוני לרישום כלי שיט תחת UK Part 1 אשר מוכן תוך 3 שבועות הוא: 850 אירו.
  2. התשלום הראשוני לרישום כלי שיט תחת UK Part 1 אשר מוכן תוך 3 ימי עבודה הוא: 1,250 אירו.
  3. התשלום השנתי על אחזקת החברה, הגשת מסמכים, הכתובת והנציגות הבריטית הוא: 295 אירו.

הסכומים הם זהים ללא הבדל בין כלי שיט מסחרי או פרטי.

לאחר תשלום סכומים אלו, אנחנו מספקים את כל השירותים הנחוצים על מנת להשלים ולהחזיק ברישום UK Part 1, כמו גם את יצירת חברה בע"מ, הוצאות חברה, הגשת מסמכים לרשויות הבריטיות, כתובת ונציגות בריטית, העברת הבקשה לרישום UK Part 1, תקשורת עם הרשויות הבריטיות, רישום מסמכים, תשלומים ומיסים של הרשויות הבריטיות ומשלוח תוך יום אחד באמצעות FeDex Courier Express.

מידע נוסף

מידע נוסף שעליכם לדעת כשאתם מקבלים רישום UK Part 1:

  • שם כלי השיט והחברה בע"מ חייבים להיות ייחודיים. בזמן הגשת הבקשה תצטרכו להגיש שלושה שמות ייחודיים. הרשויות יבדקו ויקבעו איזה שם זמין לכם.
  •  במידה ובעלי כלי השיט לא ישלם את התשלום השנתי לאחזקת החברה, החברה תיסגר – דבר שיוביל גם לביטול רישום UK Part 1 ללא הודעה מוקדמת.
  • בעל כלי השיט רשאי להניף את הדגל הבריטי, מאחר וכלי השיט יהיה בריטי באופן רשמי. רישום זה תקף בכל מקום בעולם.
  • המחיר לביטול רישום UK Part 1 הוא 350 אירו. פעולה זו תתבצע תוך ימים ספורים.
  • תוקף רישום UK Part 1 לא פג לעולם. אך כל חמש שנים יש לאשר את הרישום מחדש על מנת לחדש אותו לחמש השנים הבאות. Yacht Registration Holland תדאג לחידוש זה.
  • אנחנו לא מקבלים חברות בע"מ בריטיות אשר הוקמו על ידי בעל כלי השיט עצמו.
  • אם יאכטה שלך אין אישור CE זה יכול להיות רשום עם רישום חלק 1 יאכטה בבריטניה ללא כל בעיה.

כמה דברים אחרונים:

במידה וכלי השיט ישמש למטרות מסחריות, נוכל ליצור חברה בע"מ פעילה בשבילכם, עם מספר ברשויות המס בנוסף לשירותים נוספים. אנא שימו לב שחברות מסוג זה מחוייבות במיסים וחובות ניהוליים, שירות שאנחנו לא מספקים ולא מייעצים לגביו.

מחירי החובות הנוספים האלו יסופקו לפי דרישה!

כל המחירים מחוייבים בנוסף גם במע"מ של 12.5%.